Відпустка «за свій рахунок» на пів дня: чи можливо?

В обраному У обране
Друк
Долга Ірина, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Березень, 2020/№ 6/1
Працівник просить надати відпустку без збереження заробітної плати на пів дня (4 години) за сімейними обставинами. Чи можна надавати таку відпустку?

На жаль, такі відпустки законодавством не передбачені.

Про відпустку «за свій рахунок» йдеться у ст. 84 КЗпП. У ст. 25 Закону про відпустки наведено перелік працівників і обставин, в яких надання відпустки без збереження заробітної плати є обов’язковим, а ст. 26 цього Закону передбачає можливість надання такої відпустки за сімейними обставинами на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд