Допомога по вагітності та пологах. Задачки з практики

В обраному У обране
Друк
Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Березень, 2020/№ 6
Теорія — це той мінімум (основний набір), який установлює головні правила гри. Вона сувора й суха. Практика — це зовсім інше. Це безліч варіантів, ситуацій, в яких бухгалтеру доводиться розбиратися, досліджувати, з’ясовувати… Ну, як-то кажуть, Шерлок Холмс тут і поруч не стояв! Звісно, багато проблемних питань щодо розрахунку допомоги по вагітності та пологах ходять по колу від одного підприємства до іншого. Тож ми вирішили їх зібрати разом у цій статті та надати на них вичерпні відповіді. Долучайтеся!

Доглядає першу та збирається за другою

Працівниця, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років, надала листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами. Чи переривається відпустка для догляду за першою дитиною на період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами другої дитини? Як у цьому випадку розрахувати середньоденну зарплату, якщо в розрахунковому періоді немає заробітку?

Відпустка для догляду за дитиною до 3 років та відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами належать до соціальних відпусток.

Чинним законодавством не передбачено перебування у двох соціальних відпустках одночасно. Проте Мінпраці в листах від 12.07.2010 р. № 201/13/116-10, від 02.06.2011 р. № 175/13/116-11, від 06.03.2012 р. № 70/13/116-12 наполягає на тому, що якщо у працівниці, яка перебуває у відпустці для догляду за першою дитиною до 3 років, виникло право на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами другої дитини, то відпустка до 3 років не переривається.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити