Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Практичний психолог у школі: визначаємо педагогічне навантаження

Клименко Антоніна, начальник Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Оплата праці Грудень, 2021/№ 24/1
Друк
Практичний психолог працює у школі на 0,5 ставки. Крім цього, має 1 годину гурткової роботи на тиждень і 4 години занять з дитиною на індивідуальній формі навчання (предмет «Соціально-побутове орієнтування»). За годину гуртка оплата проводиться з розрахунку навантаження 18 годин на ставку, а за години з індивідуального навчання — із розрахунку 40 годин на ставку (оскільки введено в тарифікацію, а ставка психолога — 40 годин на тиждень). Чи правильно це?
Практичний психолог у школі: визначаємо педагогічне навантаження Практичний психолог працює у школі на 0,5 ставки. Крім цього, має 1 годину гурткової роботи на тиждень і 4 години занять з дитиною на індивідуальній формі навчання (предмет «Соціально-побутове орієнтування»). За годину гуртка оплата проводиться з розрахунку навантаження 18 годин на ставку, а за години з індивідуального навчання — із розрахунку 40 годин на ставку (оскільки введено в тарифікацію, а ставка психолога — 40 годин на тиждень). Чи правильно це?

Статтею 21 КЗпП установлено, що працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін.

Умови роботи за сумісництвом урегульовано постановою КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.93 № 245 та наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінфіну «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 28.06.93 № 43 (далі — наказ № 43).

Згідно з п. 11 Переліку робіт, які не є сумісництвом, затвердженого наказом № 43, не вважається сумісництвом інша робота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього отримує неповний оклад (ставку), якщо оплата його праці за основною та іншою роботою не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи.

Щоб подивитися повну версію, передплатіть Pro доступ Вже передплатили? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі