Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Надбавка за вислугу років в ОМС

Долга Ірина, експертка з питань оплати праці
Оплата праці Червень, 2021/№ 12
Друк
Працівникам органів місцевого самоврядування (ОМС) передбачена виплата надбавки за вислугу років. Чи всі працівники ОМС мають на неї право? Який порядок і розміри встановлення «вислужної» надбавки? Відповіді на ці запитання ви знайдете у статті.

Посадові особи ОМС

Розмір виплати. Посадовим особам ОМС «вислужна» надбавка виплачується у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (спеціальне звання) і залежно від стажу державної служби, служби в ОМС (п.п. 4 п. 3 постанови № 268*).

* Постанова КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268.

Щоб подивитися повну версію, передплатіть Pro доступ Вже передплатили? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі