Теми статей
Обрати теми

Вводимо посади до штату ЗФПО: заступник директора та керівник практики

Гаращук Ольга, завідувач відділу вищої школи і науки ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Оплата праці Січень, 2023/№ 1
Друк
Відповідно до статуту комунального закладу фахової передвищої освіти (далі — ЗФПО) в закладі діє структурний підрозділ «Школа педагогічної практики». В розділі статуту «Учасники освітнього процесу» учні школи педагогічної практики, які здобувають профільну загальну середню освіту, зазначені як невід’ємна частина контингенту осіб, що навчаються. Проходження навчально-виробничої педагогічної практики студентами в закладі передбачено навчальним планом. Контингент осіб станом на 01.01.2023 складає 291 студентів державної денної форми, 20 студентів державної заочної форми, 89 студентів контрактної заочної форми навчання та 113 учнів педагогічної практики. В штатному розписі передбачено 2 посади заступника директора (з навчальної роботи та з виховної роботи) та 0,5 посади завідувача навчально-виробничої практики. В посадові обов’язки останнього входить виключно організація проходження педагогічної практики студентами та учнями, які зараховані до школи педагогічної практики. Чи можливе утримання вказаних посад за таких умов?

Структура ЗФПО

Базова середня і профільна середня освіта можуть здобуватися у структурних підрозділах однієї юридичної особи (закладу освіти). Заклад освіти може здійснювати освітню діяльність одночасно на різних рівнях освіти та за різними видами освіти, утворювати для цього структурні підрозділи (ч. 4 ст. 22 Закону про освіту*).

* Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі