Запитували — відповідаємо: фінансова звітність за I півріччя 2019 року

В избранном В избранное
Печать
Матвеева Виктория, экономист-аналитик
Бюджетная бухгалтерия Июнь, 2019/№ 24/1
Ми продовжуємо нашу традиційну рубрику «Запитували — відповідаємо». У ній наведені відповіді на популярні запитання з чату, що розміщений на порталі «Бухгалтер.ком.юа». Цього разу ми відповімо на запитання, які стосуються складання фінансової звітності за I півріччя 2019 року бюджетними установами.

№ з/п

Запитання

Відповідь

Загальні моменти

1

Станом на яке число необхідно складати фінансову звітність за I півріччя: на 1.07 чи 30.06?

Періодичність подання фінансової звітності визначено в ч. 1 ст. 13 Закону про бухоблік.

Так, звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Разом з цим у Законі передбачено, що, окрім річної фінзвітності, бюджетні установи повинні складати проміжну фінзвітність за результатами першого кварталу, першого півріччя та дев’яти місяців.

Трохи більше з цього питання зазначено в п. 7 розд. І Порядку № 307.

Звітний період для складання проміжної фінансової звітності охоплює відповідний період (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців), що починається 1 січня і закінчується в останній день звітного періоду.

Отже, у нашому випадку при складанні звітності за I півріччя звітний період — з 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року

2

Як правильно при оформленні супровідного листа до фінансової звітності зазначити: станом на 01.07.2019 р. чи за I півріччя 2019 року?

Дійсно, подання фінансової звітності супроводжують листом, в якому зазначають перелік форм фінансової звітності, що подають, та їх обсяг (кількість аркушів за кожною формою). При поданні фінансової звітності із застосуванням АС «Є-Звітність» кількість аркушів за кожною формою звітності не зазначають.

Що стосується порядку оформлення такого листа, варто керуватись такими ж правилами, які встановлено Порядком № 307 для звітності. А тому правильним буде зазначити як за I півріччя, так і станом на 30.06.2019 р.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить