№9

Бюджетная бухгалтерия, март, 2023/№ 9 Другие номера журнала ›
  • Фінансування прямо на банківський рахунок та без мережі: порушення чи норма? Ми — орган місцевого самоврядування. Виділяємо створеному нами комунальному підприємству кошти за КПКВК 7670 та КЕКВ 3210 на поповнення статутного капіталу. За яких умов можна перерахувати кошти, не включаючи підприємство до мережі як одержувача бюджетних коштів? Чи можливо перерахувати кошти на банківський рахунок підприємства?
  • Благодійка з ПДВ: як показати в обліку? Бюджетна установа — платник ПДВ отримала благодійну допомогу — транспортний засіб. У документах, отриманих від благодійника, зазначено вартість авто та суму ПДВ? Як правильно показати надходження такої допомоги в бухобліку?
  • Індивідуальні кошториси філій: складати чи ні? Територіальна громада утворила КЗК «Публічна бібліотека» як окрему юридичну особу. До неї приєднали п’ять філій без статусу юридичної особи. Бухгалтерський облік бібліотек веде централізована бухгалтерія (далі — ЦБ). ЦБ склала кошторис КЗК «Публічна бібліотека» з урахуванням потреб бібліотек-філій. Чи потрібно ЦБ складати окремо індивідуальні кошториси для бібліотек-філій та окремо для КЗК «Публічна бібліотека»?
  • Бухгалтерія відділу освіти: чи може обслуговувати заклади освіти та культури? Чи може бухгалтерія відділу освіти, створеного при органі місцевого самоврядування (далі — ОМС), вести бухгалтерський облік установ і закладів освіти та культури громади?
  • Благодійка в інвалюті: коли та як обчислити курсові різниці? Бюджетна установа отримала благодійну допомогу в іноземній валюті (євро). Протягом року жодних операції з цією валютою не здійснювали. Яку вартість валюти зазначати в річній фінзвітності? За яким курсом визначати вартість валюти?
  • Чергові зміни до закупівельної постанови № 1178 Нещодавно Кабмін уніс чергові зміни до постанови № 1178*, які набрали чинності 25.02.2023. У свою чергу, Мінекономіки прокоментувало ці зміни у своєму свіжому листі**. На які закупівельні новації варто звернути увагу замовникам, розповімо в цьому матеріалі.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше