(044) 581-10-10 Перезвоните мне

Оплата труда, сентябрь, 2017/№ 18/1 спецвыпуск

 • Щодо працевлаштування за сумісництвом Лист від 14.04.2017 р. № 8185/0/2-17/13
 •   Початок відпустки «за свій рахунок» в одному році, закінчення — в іншому: визначаємо «річний ліміт» Працівник — інвалід 2 групи написав заяву про надання йому відпустки без збереження зарплати тривалістю 60 календарних днів з 16.11.2016 р. Ця відпустка надана працівнику з 16.11.2016 р. по 14.01.2017 р. Вказаний працівник у поточному році також бажає піти у відпустку без збереження зарплати тривалістю 60 календарних днів з 25.09.2017 р. Чи має роботодавець надати відпустку «за свій рахунок» саме 60 календарних днів, адже у 2017 році працівник як інвалід 2 групи уже скористався 14 календарними днями цієї відпустки (з 01.01.2017 р. по 14.01.2017 р.)?
 •   Щорічна відпустка після відпустки для догляду за дитиною: розбираємо ситуації з практики Надання щорічних відпусток працівницям, що повернулися до роботи після соцвідпусток для догляду за дитиною до 3 років або відпусток без збереження зарплати для догляду за дитиною до 6 років, має свої особливості. У кожної матусі — своя «відпускна» історія. Але у кожній з них є схожі елементи. Як надати щорічну відпустку після «декрету»? У цьому допоможуть практичні ситуації з поясненнями з їх вирішення.
 •   Видача розрахункового листа про зарплату: безумовна функція роботодавця Чи має працівник надавати роботодавцю заяву про своє бажання отримувати розшифровку (розрахунковий лист) сум нарахованої і виплаченої зарплати? В якій формі роботодавець має надати працівнику такий розрахунковий лист?
 •   Вченому — світло, а невченому — тьма: чи «світить» працівнику-суміснику оплачувана навчальна відпустка Працівник має основне місце роботи і місце роботи за сумісництвом в одній установі (внутрішній сумісник). Цей працівник навчається заочно на 3 курсі у вищому навчальному закладі. Він надав довідку-виклик для складання сесії та заяву про надання йому додаткової оплачуваної навчальної відпустки тривалістю 20 календарних днів з 09.10.2016 р. Чи надавати оплачувану навчальну відпустку цьому працівнику за тією посадою, на якій він працює як сумісник?
 •   Як батьку піти у відпустку для догляду за дитиною до 3 років Чи може у відпустку для догляду за дитиною до 3 років піти батько дитини? Якщо так, то на підставі яких документів?
 •   Батько у відпустці для догляду за дитиною до 6 років У сім’ї працівника двоє дітей — 1,5 і 4 роки. У відпустці для догляду за молодшою дитиною перебуває мати. Старша дитина потребує домашнього догляду згідно з медичним висновком. Чи може правом на відпустку для догляду за нею скористатися батько?
 •   Табелюємо роботу під час відпустки для догляду за дитиною до 3 років Як правильно заповнити табель обліку використання робочого часу для працівниці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років і працює на умовах неповного робочого дня?
 •   «Житлово-комунальна» субсидія: немає межі… нововведенням Напередодні опалювального сезону все більше українських родин замислюються, як раціонально розподілити сімейний бюджет, щоб вистачило оплатити комуналку. Популярний метод вирішення такої проблеми — скористатися субсидією на оплату ЖКП. Тим часом процедура оформлення і порядок надання такої субсидії продовжує поповнюватися нормативними нововведеннями, порядковий номер яким уже й важко присвоїти. Чого очікувати тепер? У статті ми розповімо про актуальні новації в процедурно-субсидіарних правилах.
 •   Як впливає ставлення керівника на співробітника Досвідчений керівник легко відповідає на запитання, хто у його відділі талановиті і працелюбні бджілки, а хто неефективні трутні. У нього вже око накидане, спостереження зібрані, статистика підведена. Ось тільки чи завжди він правий? Та й узагалі, чи варто до когось ставитися як до трутня? І які ефекти це спричинить? Давайте розбиратися, як ставлення керівника до співробітника впливає на професійну діяльність останнього.
 •   «360 градусів»: оцінка компетенцій співробітника Як зрозуміти, на що дійсно здатний співробітник, які його якості розвивати, як планувати його професійне зростання? Ці запитання ставить собі кожен керівник і відповідає: «Потрібна оцінка!». Але як же зробити цю оцінку об’єктивнішою, адже є ризик суб’єктивного і неправильного ставлення керівника до підлеглого. Давайте спробуємо технологію «360 градусів».
 •   Перелік святкових днів, професійних і міжнародних свят у жовтні 2017 року
?

При помощи данной функции вы сможете быстро перейти в интересующий вас номер

 Вход в систему ×  Сессия завершена × Вы осуществили вход на сайт с другого браузера или компьютера. Чтобы читать журналы, пожалуйста, авторизуйтесь еще раз
Показать пароль  Забыли пароль?
 Восстановление пароля × Введите Ваш e-mail, и мы вышлем Вам информацию для восстановления пароля на почтовый ящик
 Регистрация ×

Введите только ваше имя, чтобы мы знали как к вам обратиться.
Фамилию и отчество вы сможете позже указать в своем профиле.

 

Допускаются русские и украинские символы.

Телефон используется только для связи с вами.

Пример: +38 (066)870-10-10

Данный номер телефона уже используется пользователями:. Это случайно не вы?

Вы можете войти под одним из существующих email адресов. Если Вы забыли пароль, восстановите его.

Напоминаем, что один номер телефона может быть использован максимум 3 раза!

Почта станет вашим логином в системе. С ее помощью вы сможете войти и восстановить забытый пароль.

На почту приходят системные уведомления и полезная информация.

Показать пароль 

Укажите пароль при помощи которого вы сможете войти в систему.

Используйте кнопку "Показать пароль", чтобы увидеть введенные символы

Данный номер телефона привязан к email адресу:.

Вы можете:

 - использовать другой номер телефона для регистрации;

 - войти под одним из существующих email адресов;

 - восстановить забытый пароль

 ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК ×

Введите только ваше имя, чтобы мы знали как к вам обратиться.
Фамилию и отчество вы сможете позже указать в своем профиле.

 

Допускаются русские и украинские символы.

Телефон используется только для связи с вами.

Пример: +38 (066)870-10-10

Данный номер телефона уже используется пользователями:. Это случайно не вы?

Вы можете войти под одним из существующих email адресов. Если Вы забыли пароль, восстановите его.

Напоминаем, что один номер телефона может быть использован максимум 3 раза!

Данный номер телефона привязан к email адресу:.

Вы можете:

 - использовать другой номер телефона для регистрации;

 - войти под одним из существующих email адресов;

 - восстановить забытый пароль

Спасибо за вашу заявку! Наш специалист свяжется с вами в ближайшее время.
Телефоны × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Перезвоните мне
Вы не авторизованы на сайте × Данная функция доступна только авторизированым пользователям. Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.