Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Нюанси працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

Долгая Ирина, эксперт по вопросам оплаты труда
Оплата труда Май, 2022/№ 9
Печать
Із територій, де ведуться бойові дії, виїхали чимало осіб у безпечніші місця. Деякі з них продовжують працювати дистанційно, але багатьом роботодавець не може надати таку можливість. Звісно, якщо немає праці — немає доходу. А перемістившись на нове місце проживання (для більшості — тимчасове), потрібно шукати нову роботу. При працевлаштуванні переселенців виникає низка запитань щодо цього. Наприклад: який алгоритм прийняття на роботу переселенців та чи є якісь нюанси при цьому? Або чи можна прийняти особу за зовнішнім сумісництвом з повною місячною нормою робочого часу? Розглянемо ці та інші запитання у статті.

Трудовий договір

Форма трудового договору. При прийнятті на роботу між роботодавцем і працівником укладається трудовий договір. Він може бути укладений як в усній формі, так і в письмовій. Частиною 1 ст. 24 КЗпП визначені випадки, коли укладання письмового трудового договору є обов’язковим. Проте в період воєнного стану сторони (роботодавець і працівник) за згодою самі визначають форму трудового договору (ч. 1 ст. 2 Закону № 2136*).

* Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ.

Тобто у воєнний час дозволено ігнорувати обов’язок його укладання в письмовій формі. А при укладанні усного трудового договору роботодавець має видати лише наказ (розпорядження) про прийняття на роботу.

Строковий/безстроковий. Трудові договори можуть бути як безстрокові, так і строкові або на час виконання певної роботи. Строкові трудові договори роботодавці можуть укладати з новими працівниками в період дії воєнного стану або на період заміщення тимчасово відсутнього працівника (ч. 2 ст. 2 Закону № 2136). Тобто укладання строкового договору наразі не обмежене характером роботи або умовами її виконання.

Прийняття на роботу переселенця: дії кадровика

Як і в довоєнний час, працівник не може стати до роботи без укладення трудового договору (хоча б в усній формі), видання наказу (розпорядження), подання повідомлення до податкової та оформлення кадрових документів.

Чтобы посмотреть полную версию, оплатите Pro доступ Уже оплатили? Войти
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше