Зміни до Типової кореспонденції: вивчаємо разом

В обраному У обране
Друк
Матвєєва Вікторія, економіст-аналітик
Бюджетна бухгалтерія Жовтень, 2019/№ 39
А чи давно ми отримували «подарунки» від Мінфіну у вигляді змін до законодавства з питань бухгалтерського обліку? Здається, дещо давненько це було. Навіть встигли вивчити напам’ять майже всю Типову кореспонденцію. Але щоб бухгалтери не надто нудьгували, ось вам сюрприз від Мінфіну. 17 вересня 2019 року Мінфін видав наказ № 386 «Про затвердження Змін до Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами» (див. с. 3 цього номера журналу).

А чи давно ми отримували «подарунки» від Мінфіну у вигляді змін до законодавства з питань бухгалтерського обліку? Здається, дещо давненько це було. Навіть встигли вивчити напам’ять майже всю Типову кореспонденцію. Але щоб бухгалтери не надто нудьгували, ось вам сюрприз від Мінфіну. 17 вересня 2019 року Мінфін видав наказ № 386 «Про затвердження Змін до Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами» (див. перший матеріал цього номера журналу).

Що цікаве в цих змінах? Чи необхідно складати якісь нові кореспонденції субрахунків? Відразу вас заспокоїмо — нові кореспонденції є, але їх не дуже багато. Зазначимо, що переважно такі зміни пов’язані з усуненням певних неточностей у деяких кореспонденціях субрахунків, які «випливли» після ретельного аналізу фінансових показників розпорядників бюджетних коштів на підставі фінансової звітності.

Тож розглянемо їх детально.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити