Невикористана відпустка: відпускні та компенсація

В обраному У обране
Друк
Жиленко Катерина, економіст-аналітик, e.zhylenko @id.factor.ua
Бюджетна бухгалтерія Вересень, 2019/№ 34
Посадова особа ОМС йде у щорічну основну відпустку з 02.09.2019 р. по 09.09.2019 р. — на 8 к. дн. (18 к. дн. уже використано у червні 2019 року з виплатою грошової допомоги на оздоровлення). За 4 к. дн. щорічної основної відпустки працівник попросив виплатити йому компенсацію (без звільнення) одночасно із виплатою відпускних. Розпорядження про надання щорічної відпустки, виплату відпускних та компенсації видане 20.08.2019 р.
1. Чи правомірним було надавати працівникові компенсацію без звільнення та виплачувати її до фактичного використання відпустки?
2. Який розрахунковий період для визначення суми відпускних та компенсації?

Спочатку нагадаємо, що посадовим особам місцевого самоврядування надається щорічна основна відпустка тривалістю 30 календарних днів (ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493-III). Тож зрозуміло, що відпустка за відпрацьований рік розбита на частини: 18 календарних днів у червні + 8 календарних днів у вересні + 4 календарних дні компенсації за невикористану відпустку = 30 календарних днів.

Тепер давайте розбиратись із запитаннями. І розпочнемо з виплати компенсації.

«Відпускна» компенсація без звільнення

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити