Патронатна служба та «обслуговуючі» працівники: визначаємо розміри окладів з 01.01.2020 р.

Остапчук Олександр, експерт з питань оплати праці
Бюджетна бухгалтерія Січень, 2020/№ 3
В обраному У обране
Друк
Наприкінці грудня Уряд затвердив нові «оплатні» умови для працівників патронатних служб та працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування. Вони почали діяти з 1 січня 2020 року. Так, у схемах посадових окладів зазначені не конкретні розміри окладів, а коефіцієнти співвідношення до двох розмірів ПМПО. Тож розміри окладів доведеться розраховувати самостійно. Як зробити це правильно — читайте у сьогоднішній статті.

У 2020 році працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування, та працівників патронатних служб прибрали з постанови № 15. Відтепер ці категорії працівників мають свій особистий «оплатний» документ — постанову № 1112 (див. «Про умови оплати праці працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу»).

Так, зазначеною постановою (набрала чинності 26.12.2019 р., а застосовується з 01.01.2020 р.) затверджено:

Умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, і працівників Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, Управління адміністративними будинками Державного управління справами, Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України (далі — «Оплатні» умови для «обслуговуючих» працівників);

Умови оплати праці працівників патронатних служб у державних органах (далі — «Оплатні» умови для патронатних служб). Враховуйте, що з 01.01.2020 р. змін зазнали лише посадові оклади, а решта зарплатних умов залишились незмінними. Відповідно й структура зарплати працівників патронатних служб та працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування, не змінилася.

Про розміри окладів, які діють з 01.01.2020 р., детальніше поговоримо далі.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд