Теми статей
Обрати теми

Як скласти новий фін-/не фін- Звіт про управління

Голенко Олександр, податковий експерт
Мінфін продовжує переводити вітчизняний бухоблік та фінзвітність на «евро»-рейки. Про відповідні новації Закону про бухоблік ви знаєте з торішньої консультації «Зміни до головного бухгалтерського закону: що нас чекає» // «БТ», 2017, № 43-44. Тепер Мінфін затвердив Методичні рекомендації зі складання Звіту про управління.

Говорячи формально: цей Звіт повинен містити достовірну фінансову і нефінансову інформацію про діяльність підприємства, його стан і перспективи розвитку та розкривати основні ризики і невизначеності його діяльності. Іншими словами, звичний для нас акцент на контрольні функції фінзвітності переноситься на інформаційні. От і цей Звіт — тільки частково фінансовий. До того ж він не має затвердженої форми.

Стосується він передусім великих підприємств (уперше подається у складі річної фінзвітності за 2018 рік), а середні підприємства можуть обмежитися включенням до нього лише фінансової інформації (про взаємозв’язок «масштабів» підприємств згідно з градацією Закону про бухоблік і їх фінзвітних обов’язків — див. консультацію «Масштаб підприємства та фінзвітність» цього номера).

(Наказ Мінфіну від 07.12.18 р. № 982 діє з 07.12.18 р.)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі