Якщо помилилися в сумі зарплати

В обраному У обране
Друк
Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Бухгалтер 911 Жовтень, 2019/№ 42
Розрахунок і нарахування зар­плати — робота для бухгалтера зі сталевими нервами. Адже результат цієї роботи перебуває під пильним контролем не лише працівників підприємства (напевно, на кожному підприємстві є такі «товариші», які впевнені, що зарплатник їм недонараховує), але й інспекторів праці (ох уже ці «трудові» штрафи). До речі, про штрафи…

Ні для кого не секрет, що багато складових заробітної плати ст. 12 Закону про оплату праці відносить до мінімальних державних гарантій в оплаті праці. У разі їх недотримання роботодавцеві загрожує штраф у десятикратному розмірі мінзарплати (сьогодні — 41730 грн.) за кожного працівника, щодо якого допущено порушення (див. абз. 4 ч. 2 ст. 265 КЗпП).

Зрозуміло, що така «недитяча» сума штрафу підштовхувала бухгалтера не виправляти помилки (щоб не «світити» їх перед інспектором), а ховати помилково ненараховані суми, у тому числі й перекроюючи «заднім числом» складові зарплати.

Ситуація змінилася з появою нового Порядку здійснення держконтролю за дотриманням законодавства про працю. На сьогодні до роботодавця, який виправляє виявлені зарплатні помилки (у тому числі й ті, які «нарили» інспектори праці в ході інспекційного відвідування (невиїзного інспектування) і зафіксовані в приписі), «трудові» штрафи застосовуватися не повинні1.

1 Подробиці можете прочитати в статті «Трудовики повертаються? Новий Порядок трудових перевірок і Ко» (журнал «Бухгалтер 911», 2019, № 36). Не до кінця зрозуміле питання з «амністією» від адмінштрафу — деталі в статті «Перевірки Держпраці: припис виконали, чи буде адмінштраф?» (журнал «Бухгалтер 911», 2018, № 18-19). Але принаймні самовиправлення запустить закінчення строку давності за ним (адмінштрафу).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити