Місцеве самоврядування, липень, 2019/№ 7/1 спецвипуск

  • Судова практика за участю ОМС щодо поводження з побутовими відходами Шановні юристи, в цій статті поговоримо про поводження з побутовими відходами та участь ОМС у цих питаннях. Розберемо на конкретних прикладах судової практики ситуації, які трапляються щодо поводження з побутовими відходами в регіонах. Так, розглянемо два судових рішення з позовами до сільської ради та до комунального підприємства1. Розглянемо правове регулювання саме діяльності ОМС у сфері поводження з побутовими відходами.
  • Скасування рішень ОМС у судовому порядку Іноді ОМС стикаються з необхідністю скасування раніше прийнятих актів. І підходити до вирішення таких питань необхідно виважено: виходячи з правових підстав та повноважень на скасування такого акта. Однозначно, ОМС не може звертатись до суду з позовами про скасування своїх же власних актів, які стосуються фізичних/юридичних осіб, громадських організацій. Про те, чому так, — піде мова далі.
  • Зразки процесуальних документів З огляду на те, що наше видання носить практичний характер, пропоную вашій увазі зразки клопотання про приєднання доказів та про застосування строку позовної давності в рамках цивільного провадження.
  • Про повернення майна, яке було передано до сфери управління іншого суб’єкта Ефективне управління майном комунальної власності є запорукою майнової стабільності кожної громади. Раніше прийняті рішення про передачу майна для забезпечення діяльності соціально значимих об’єктів можуть переглядатися, а майно, відповідно, повертатись до управління ОМС. На практиці виникає чимало запитань із цього приводу. Давайте розбиратись.
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить