Теми статей
Обрати теми

Заповнюємо звіт з ЄСВ на працівницю, звільнену у відпустці для догляду за дитиною

Боршовська Валентина, заступник директора Департаменту — начальник відділу персоніфікованого обліку інформаційних систем і мереж Пенсійного фонду України
Працівниця, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, вирішила звільнитися. При проведенні остаточного розрахунку їй належить виплата компенсації за невикористані дні щорічної відпустки. Як заповнити графу 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 Звіту за формою № Д4, якщо в місяці звільнення працівниці нараховано компенсацію за невикористану відпустку?

У цій ситуації роботодавець повинен заповнити таблиці 5 і 6 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів від 09.09.2013 р. № 454.

У таблиці 5 потрібно зазначити дату звільнення працівниці.

При заповненні таблиці 6 у графі 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» зазначте дні перебування працівниці у трудових відносинах зі страхувальником у звітному місяці (тобто з початку місяця по день звільнення).

Припустимо, що працівниця звільняється 24.10.2014 р. Нарахована сума компенсації за невикористані дні відпустки — 2548,71 грн. Сума утриманого ЄСВ — 91,75 грн. Приклад заповнення таблиці 6 представлено на рис. 1 (див. на с. 40).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі