Нова довідка про доходи для субсидій

В обраному У обране
Друк
Міністерство соціальної політики України
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2015/№ 56
Мінсоцполітики наказом від 05.06.2015 р. № 591 виклало у новій редакції форму Довідки про доходи. Звертаємо увагу: вона призначена лише для осіб, які виявлять бажання, щоб їм нараховували житлові субсидії не в загальному порядку — на основі доходу за попередній календарний рік, — а за розміром доходу за останні 6 місяців.

У новій формі довідки, зокрема, виділено окрему колонку для податку на доходу фізичних осіб, оскільки розмір загального доходу для розрахунку субсидії беруть без урахування цього податку.

Нагадаємо, що в загальному порядку подавати цю довідку не потрібно, адже розрахувати субсидію органи соцзахисту мають за сумою доходу за календарний рік, яку претендент на субсидію зазначить у спеціальній декларації.

Докладну інформацію про те, як наразі отримати житлову субсидію, шукайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2015, № 28, с. 22.

Наказ від 05.06.2015 р. № 591 набирає чинності з дня офіційного опублікування. Готується до оприлюднення в бюлетені «Офіційний вісник України» від 14.07.2015 р. № 53.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити