(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 96
  • № 95
  • № 94
  • № 93
  • № 92
  • № 91
  • № 90
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
16/19
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Грудень , 2016/№ 97

Додаток Д7 щомісяця не подають

Податківці в БЗ 101.20 уточнили редакцію відповіді на запитання, які додатки необхідно подавати до контролюючого органу при заповненні рядків 4.1 або 4.2 декларації з ПДВ.

Тепер їх відповідь звучить так:

1) при заповненні рядків 4.1 і 4.2 декларації з ПДВ обов’язковим є подання додатка Д5;

2) подавати додаток Д7, якщо є підстави для застосування ст. 199 ПКУ, потрібно в першому звітному періоді, в якому виникли оподатковувані та неоподатковувані операції, у першому звітному періоді року і в останньому звітному періоді року;

3) при нарахуванні податкових зобов’язань (ПЗ) тільки за п. 198.5 ПКУ, додаток Д7 не подається.

Нагадаємо, що раніше фіскали вимагали при заповненні рядків 4.1 або 4.2 разом з декларацією подавати і додаток Д5, і додаток Д7. При цьому без додатка Д7 дозволяли обійтися тільки в тому випадку, якщо «компенсуючі» ПЗ нараховуються виключно згідно з п. 198.5 ПКУ.

Тобто раніше податківці вважали, що додаток Д7 до декларації з ПДВ потрібно подавати в усіх періодах, у яких задекларовані «компенсуючі» ПЗ, згідно з п. 199.1 ПКУ (див. «Податки та бухгалтерський облік, 2016, № 70, с. 35). Тепер же вони, нарешті, погодилися з тим, що додаток Д7 щомісяця не подають.

декларація з ПДВ, додаток Д7 додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті