(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 56
  • № 55
  • № 54
  • № 53
  • № 52
  • № 51
  • № 50
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
17/18
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Липень , 2016/№ 57

Чи можна повернути товар, придбаний через Інтернет?

Мінекономрозвитку у листі від 08.06.2016 р. № 3631-04/17265-07 зазначило, що право споживачів на обмін (повернення) непродовольчих товарів належної якості, передбачене ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.91 р. № 1023-XII, поширюється також і на договори на відстані, поза торговельними або офісними приміщеннями.

Зауважимо, що договори на відстані, поза торговельними або офісними приміщеннями — це, зокрема, і торгівля через Інтернет. Тобто висновок цього листа поширюється і на придбання товарів в інтернет-магазинах.

Докладніше про торгівлю через Інтернет читайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2015, № 101.

повернення товару, інтернет додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті