(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 21
  • № 20
  • № 19
  • № 18
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
22/23
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Березень , 2016/№ 25

Ще раз про надподаток на нерухомість

Міжрегіональне ГУ ДФС у листі від 04.03.2016 р. № 4758/10/28-10-06-11 наполягає, що дія п.п. «ґ» п.п. 266.7.1 Податкового кодексу України щодо збільшення на 25 тис. грн. ставки податку на нерухомість поширюється також на юридичних осіб, які мають у власності об’єкти житлової нерухомості, загальна площа кожного з яких перевищує 300 кв. м (для квартири) та/або 500 кв. м (для будинку).

Ми вкотре нагадаємо, що не згодні з цієї фіскальної позицією. На нашу думку, юрособи не повинні сплачувати «нерухомий надподаток», оскільки п.п. «ґ» є складовою п.п. 266.7.1 ПКУ, яким регламентовано порядок обчислення податку виключно для фізичних осіб (див. «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 23, с. 2; № 10, с. 35).

податок на нерухомість, юридичні особи додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті