Ліквідація ОЗ: з ПДВ чи без?

В обраному У обране
Друк
Податки & бухоблік Травень, 2017/№ 41
ДФСУ в індивідуальній податковій консультації від 03.05.2017 р. № 52/6/99-99-15-03-02-15/ІПК продовжує наполягати, що підставою для ненарахування податкових зобов’язань з ПДВ при ліквідації основних засобів (ОЗ) згідно з ч. 2 п. 189.9 ПКУ є їх знищення або зруйнування внаслідок дії обставин непереборної сили, або коли така ліквідація здійснюється без згоди платника податку, у тому числі в разі викрадення основних засобів, за умови підтвердження таких обставин відповідно до законодавства.

Якщо ж ліквідація ОЗ відбувається за самостійним рішенням платника податку, для цілей оподаткування вона розглядається як постачання таких ОЗ за звичайними цінами, але не нижче балансової вартості на момент ліквідації.

Аналогічна позиція визначена у листі ДФСУ від 02.03.2017 р. № 4338/6/99-99-15-03-02-15 (див. «Податки та бухгалтерський облік», 2017, № 31, с. 5).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд