(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, травень, 2017/№ 41

 • «Рубль — штучка, три рубля — кучка»*, або Одиниця виміру товару придбаного і проданого За матеріалами категорії 101.16 Бази знань**
 •   Серйозна поломка РРО: ні копійки виторгу мимо Z-звіту За матеріалами категорії 109.06 Бази знань*
 •   Навіщо в УР з ПДВ новий рядок 18.2? Сьогодні поговоримо про ПДВ-помилки і їх виправлення через уточнюючий розрахунок (УР). Точніше, розберемо: навіщо в УР з’явився новий рядок 18.2, чи завжди його потрібно заповнювати і як він може послужити платнику.
 •   Самовиправлення податку на прибуток і «згортання» фінрезультату Ситуація, яку ми сьогодні розглянемо, на практиці зустрічається доволі часто. За результатами І кварталу підприємство-квартальник мало прибуток, а за результатами півріччя очікує збиток. Так сталося, що у декларації за І квартал підприємство прибуток не показало. Яким чином виправити помилку — подати уточнюючу декларацію за І квартал чи можна уточнитися і в складі звітної декларації за півріччя?
 •   Винагорода фермерам: строки виплати Ситуація, загалом, звичайна: фермерське господарство (ФГ) планує нарахувати винагороду голові та іншим членам господарства за підсумками діяльності у 2016 році. Але бентежить те, що після закінчення року минув досить тривалий період часу — декілька місяців. Чи не загрожуватиме така затримка з нарахуванням якимись неприємними наслідками? Чи не викличе це претензії контролерів щодо строків сплати податків/зборів? Як оподатковувати та відображати у формі № 1ДФ виплати членам господарства? Відповіді на ці та інші супутні запитання — у статті.
 •   ПН у громадському харчуванні — ще той головний біль! Платникам ПДВ, які працюють у сфері громадського харчування (їдальні, кафе, ресторани), доводиться реалізовувати як власну продукцію (страви, випічку, напої, уключаючи й коктейлі), так і куповані товари, у тому числі й алкогольні напої. Тому складання (і «кодування» в) ПН викликає у них низку запитань. Сьогодні надамо їм у цій «ПН-нелегкій» справі посильну допомогу.
 •   В обід і зранку, і вночі чекаємо… Держпраці ми Це було б смішно, якби не було так сумно. Державна служба з питань праці нарешті отримала керівництво до дії. А точніше — новий порядок проведення перевірок з дивними назвами — «інспекційні відвідування» і «невиїзні інспектування». Скажемо прямо: перспективи для роботодавців не дуже веселі. У цій статті розберемося, наскільки страшний чорт, якого малюють…
 •   Індексуємо зарплату за червень 2017 року Індексацію заробітної плати повинні проводити всі роботодавці. Нагадаємо, що починаючи з грудня 2015 року запрацювали нові правила індексації, а з 1 січня 2016 року збільшили поріг індексації до 103 % (подробиці див. у «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 22; 2017, № 7, с. 35).
 •   Доходи за 2003 — 2017 рр. виплачено у травні 2017 року: розраховуємо компенсацію Таблицю з величинами приросту індексів споживчих цін для розрахунку компенсації у зв’язку з порушенням строків виплати зарплати в разі погашення боргів у квітні 2017 року шукайте в «Податки та бухгалтерський облік», 2017, № 31, с. 43. У сьогоднішньому номері наведемо індекси для розрахунку суми компенсації за доходами, нарахованими у 2003 — 2017 роках, якщо вони виплачуються у травні 2017 року.
 •   Кавомашина — вона, цукор — він, а два ПЗ — це «воно»… Підприємство — платник ПДВ орендувало кавомашину і купує каву для неї. Які податкові наслідки?
 •   Амортизація при реорганізації підприємства На підприємстві відбулася реорганізація: з одного підприємства виділилося два. Одне з них отримало на баланс основний засіб (будівлю) зі строком корисного використання 25 років, який протягом п’яти років амортизувався у попередника. Виходячи з якого строку підприємство-правонаступник має амортизувати отриманий на баланс ОЗ?
 •   Ліквідація ОЗ: з ПДВ чи без? ДФСУ в індивідуальній податковій консультації від 03.05.2017 р. № 52/6/99-99-15-03-02-15/ІПК продовжує наполягати, що підставою для ненарахування податкових зобов’язань з ПДВ при ліквідації основних засобів (ОЗ) згідно з ч. 2 п. 189.9 ПКУ є їх знищення або зруйнування внаслідок дії обставин непереборної сили, або коли така ліквідація здійснюється без згоди платника податку, у тому числі в разі викрадення основних засобів, за умови підтвердження таких обставин відповідно до законодавства.
 •   Ставки місцевих податків: щороку нові? Державна регуляторна служба (ДРС) на своєму сайті (http://www.drs.gov.ua) оприлюднила свою позицію стосовно ухвалення рішень місцевих рад про установлення ставок місцевих податків і зборів.
 •   Розмір ставок ЄП за відсутності рішення ради ДФСУ у листі від 22.02.2017 р. № 3697/6/99-99-13-01-02-15 зазначила: якщо місцева рада не прийняла рішення про встановлення відповідних ставок єдиного податку (ЄП) до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, діють ставки єдиного податку, прийняті для попереднього бюджетного періоду.
 •   Як органи ДФС надаватимуть податкові консультації ДФСУ наказом від 25.04.2017 р. № 293 затвердила Порядок організації роботи органів доходів і зборів із надання індивідуальних податкових консультацій (ІПК).
Перейти до номеру
 • № 43
 • № 42
 • № 40
 • № 39
 • № 38
 • № 37
 • № 35-36
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.