№16

Податки та бухгалтерський облік, лютий, 2018/№ 16 спецвипуск Інші номери журналу ›
  • Договір позики Що таке фінансові труднощі, напевно, кожен із нас знає не з чуток. Класичний варіант вирішення цієї проблеми — позичити в когось гроші або взяти кредит. Підприємства в цьому плані не оригінальні. Коли власних грошових коштів бракує для нормального ведення господарської діяльності, вони звертаються за позикою до фізичних чи юридичних осіб або беруть кредит у банку. У цьому спецвипуску ми розглянемо договір позики і кредитний договір, а також найпоширеніші способи забезпечення зобов’язань за такими договорами — заставу та поруку. Ви дізнаєтеся про юридичні нюанси цих правовідносин, а також про те, як такі операції слід відображати в податковому і бухгалтерському обліку їх учасників. Спецвипуск для вас підготували редактор Наталія Вороная, податковий експерт Наталія Чернишова та юрист Наталія Амброзяк.
  • Кредитний договір Ще один поширений варіант отримання у борг грошових коштів — кредит. З ним ми і вирішили вас ознайомити детально в цьому розділі спецвипуску. І розпочнемо з правових питань укладення кредитного договору.
  • Порука Природно, кредитодавець (позикодавець) хотів би вже на етапі укладення договору бути впевненим у тому, що зобов’язання його контр агента буде виконано в будь-якому разі. Але як уберегтися від ризиків, що підстерігають будь-якого госпсуб’єкта в процесі його діяльності? Цивільне законодавство містить декілька інструментів, які можуть допомогти вселити в кредитора «впевненість у завтрашньому дні». Йдеться про способи забезпечення зобов’язання. У цьому розділі спецвипуску розглянемо один з найпоширеніших способів забезпечення — поруку.
  • Застава як засіб забезпечення погашення кредиту У попередньому розділі ми розглянули поруку. Тепер же настав час заглибитися в заставні нетрі. Адже цей спосіб забезпечення зобов’язань за позиками і кредитами знайшов доволі значне поширення.
  • Перелік використаних документів
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі