Індексація: розвіюємо міфи

В обраному У обране
Друк
Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Податки та бухгалтерський облік Жовтень, 2019/№ 86
Сьогодні ми пропонуємо поговорити про страшного звіра — про індексацію. Ох і не люблять її бухгалтери! Проте розуміти, коли виникає право на індексацію та як вона розраховується, потрібно. Навіщо? Хоча б для того, щоб правильно уникати її. Тож вміщуємося зручніше. На порядку денному — індексація зарплати.

В індексаційних питаннях рулять Закон про індексацію* та Порядок № 1078**. Іх положення є обов’язковими для всіх роботодавців: і бюджетників, і госпрозрахункових (тобто звичайних) підприємств, і підприємців.

* Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.91 р. № 1282-XII.

** Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078.

Які зарплатні доходи індексуємо? Гривневі постійні доходи. Разові виплати, виплати в натуральній формі і середній заробіток, що входять до фонду оплати праці, індексації не підлягають.

Зарплату індексуємо у межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (у жовтні та листопаді — у межах 2007 грн., у грудні — 2102 грн.). Усе, що вище, — індексації не підлягає.

Доволі часто можна почути запитання: чи потрібно буде індексувати зарплату, якщо оклад встановити вищий за прожитмінімум чи мінзарплату?

Так, навіть якщо у вашого працівника оклад сто тисяч гривень, у випадку настання права на індексацію його зарплата повинна бути проіндексована. Але у межах прожиткового мінімуму.

Як зрозуміти, коли ж у працівника настає те право на індексацію? Відповідь на це запитання залежить від базового місяця і коефіцієнта індексації. Саме ці дві величини потрібні для визначення суми поточної індексації.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити