«Після семи ні-ні»: заборона на продаж алкоголю

Амброзяк Наталя, юрист
Податки & бухоблік Вересень, 2020/№ 76
В обраному У обране
Друк
Думаєте, часи, коли після певного часу не продавали алкоголь, минули? Помиляєтеся. На сьогодні така заборона введена в деяких регіонах України органами місцевого самоврядування. Що буде, якщо все-таки продали алкоголь в недозволений час? Давайте розбиратися.

З точки зору контролерів

Податківці вважають, що ситуація прозора і штрафонебезпечна (див. роз’яснення у категорії 113.05).

Чому?

По-перше, відповідно до ч. 9 ст. 153 Закону № 481* сільським, селищним і міським радам надано право встановлювати заборону на продаж пива (окрім безалкогольного), алкогольних і слабоалкогольних напоїв, а також столового вина в певний час доби. Вторить йому п. 441 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.97 р. № 280/97-ВР. Відповідно до нього це право знаходиться у виключній компетенції рад.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд