Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Оплата за QR-кодом: з РРО/ПРРО чи без них?

Вишневський Михайло, податковий експерт
Податки & бухоблік Серпень, 2022/№ 58
Друк
ФОП здійснює роздрібну торгівлю непродовльчими товарами в спеціалізованому магазині та в мережі Інтернет. Має договір з банком про приймання банком платежів від населення на його користь. Каналом приймання платежів визначено Інтернет-банк. Чи має ФОП використовувати РРО/ПРРО при перерахуванні оплати за допомогою плакату з QR—кодом, отриманого від банку?

Що таке QR-код. Це матричний код (двовимірний штрих-код), який містить інформацію щодо отримувача коштів і призначений для сканування за допомогою мобільного пристрою, сканера штрих-коду з метою швидкого та безпомилкового передавання реквізитів операції переказу коштів. (п.п. 4 п. 5 Правил № 68*).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі