Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Чи є вигода у новому ЄП для платника сільгоспЄП

Децюра Сергій, податковий експерт
Податки & бухоблік Березень, 2022/№ 21
Друк
Нещодавно законодавці дали змогу суб’єктам господарювання обрати групу 3 ЄП, яка працює за спеціальними правилами (сплачують 2 % від доходу). Цією групою ЄП зацікавилися і платники сільгоспЄП. А саме, у них виникло запитання: чи можуть вони обрати спецЄП і як це вплине на розмір сплачених ними податків? Відповіді на ці та інші запитання шукайте у цій статті.

Аграрій і спецЄП

Законодавці дали право суб’єктам господарювання, у яких розмір доходу за поточний рік не перевищує 10 млрд. грн. і які не здійснюють заборонені види діяльності, що перелічені у п. 9.3 підрозд. 8 розд. ХХ ПКУ, обрати з 01.04.2022 року групу 3, яка працює за спеціальними правилами (далі — спецЄП).

Отже, з початку ІІ кварталу всі аграрії-платники сільгоспЄП, у яких дохід у поточному році не перевалив за 10 млрд. грн., мають повне право на рівні із іншими суб’єктами господарювання стати платниками спецЄП із сплатою 2 % з доходу.

Головне, щоб аграрії не здійснювали заборонених видів діяльності

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі