Теми статей
Обрати теми

Підзвітні строки та відповідальність за їх порушення

Вороная Наталія, експерт з кадрових і податкових питань
Податки & бухоблік Серпень, 2023/№ 65
Друк
Після закінчення відрядження або виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням роботодавця працівник зобов’язаний відзвітувати про використані ним кошти. В які строки це необхідно зробити, а також коли потрібно повернути невитрачені грошові кошти, ви дізнаєтеся прямо зараз. Крім того, розглянемо наслідки недотримання згаданих строків.

Зі статті «Авансовий звіт: коли він потрібен?» // «Податки & бухоблік», 2023, № 65 ви могли дізнатися, що наразі не у всіх випадках відряджена/підзвітна особа зобов’язана подавати Звіт про використання коштів / електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт. Але навіть якщо авансовий звіт не обов’язковий, відзвітувати про використання коштів, наданих на відрядження або госппотреби, все одно необхідно. Яких строків при цьому слід дотримуватися, читайте далі.

Звітуємо вчасно

Строки, в які необхідно відзвітувати про відрядження або виконання окремої цивільно-правової дії, встановлено п.п. 170.9.3 ПКУ.

Зауважимо: згадана норма говорить лише про звітування у разі здійснення відрядженою/підзвітною особою безготівкових розрахунків з використанням платіжних інструментів (зокрема, корпоративних чи особистих платіжних карток) або їх реквізитів. Так, у цьому випадку подати підтвердні документи необхідно до закінчення місяця, наступного за місяцем, у якому працівник завершує:

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі