Викладач-контрактник повернувся на роботу: що робити з педнавантаженням?

В обраному У обране
Друк
Кучерова Оксана, юрист
Оплата праці Серпень, 2019/№ 16
Мабуть, нікого з роботодавців вже не здивуєш тим, що якщо працівник йде служити за контрактом, то роботодавець має зберегти за ним не лише місце роботи та посаду, а ще й середній заробіток за правилами ст. 119 КЗпП.

Детальніше про це ми писали в статті «Працівник уклав контракт про проходження військової служби на 3 роки: що робити роботодавцеві?» // спецвипуск «ОП», 2018, № 16/1.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити