Відпустка за свій рахунок: коли близькі потребують догляду

В обраному У обране
Друк
Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Серпень, 2019/№ 16
Працівниця установи подала заяву з проханням надати їй відпустку за свій рахунок для догляду за своєю бабусею, яка потребує постійного догляду. Чи зобов’язаний роботодавець задовольнити прохання працівниці?

Статтею 84 КЗпП і ст. 25 та 26 Закону про відпустки передбачена можливість надання працівникам двох видів відпусток без збереження заробітної плати:

1) відпусток, що надаються роботодавцем в обов’язковому порядку, певним категоріям працівників або при настанні певних обставин;

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити