Перераховуємо червневу зарплату посадовим особам і службовцям ОМС

В обраному У обране
Друк
Болохова Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Липень, 2019/№ 13
Із попередньої статті (див. на с. 6) ви дізналися про зміни, внесені в постанову № 268*: про нові розміри окладів для посадових осіб і службовців ОМС, а також про підвищення розмірів надбавки за ранг. Проте, як завжди, застосовувати ці зміни доводиться заднім числом. А це означає, що треба перерахувати зарплату за червень. До того ж підвищення окладів впливає й на інші зарплатні складові, такі, як, наприклад, індексація зарплати. Про це і поговоримо…

* Постанова КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268.

Зарплата по-новому

У попередній статті ми вже говорили, що у зв’язку з тим, що постанова КМУ від 19.06.2019 р. № 525 набула чинності з 25.06.2019 р., зарплату за робочі дні з 25.06.2019 р. по 30.06.2019 р. (а це три робочі дні) треба перерахувати в липні. Окрім перерахунку сум посадових окладів, надбавок за ранг, слід перерахувати й інші обов’язкові виплати, які розраховуються виходячи з окладу (наприклад, надбавка за вислугу років) (див. рисунок).

Донараховуємо в липні 2019 року зарплату за червень

Давайте розглянемо умовний числовий приклад.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити