Підвищено оклади ОМС: як коригувати «середні» виплати

В обраному У обране
Друк
Болохова Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Липень, 2019/№ 13
Розраховуючи середню зарплату згідно з Порядком № 100 після підвищення посадових окладів, ми повинні провести спеціальне коригування: або виплат, що включаються в розрахунок «середньої», або самої середньої зарплати. Як цю норму слід виконати після підвищення окладів посадовим особам і службовцям ОМС — розберемося в цій статті.

З 25.06.2019 р. набула чинності постанова № 525*, якою підвищено оклади і розміри надбавки за ранг посадовим особам і службовцям ОМС (див. наші матеріали «Нові оклади та надбавки за ранг для ОМС: вивчаємо і застосовуємо» і «Перераховуємо червневу зарплату посадовим особам і службовцям ОМС» цього номера).

* Постанова КМУ «Про внесення змін до додатків до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» від 19.06.2019 р. № 525.

Отже, ми повинні враховувати при розрахунку середньої зарплати згідно з Порядком № 100 такі дві обставини:

1. Зміни структури зарплати посадових осіб і службовців ОМС не відбулося. А це означає, що абз. 7 і 8 п. 2 Порядку № 100, які встановлюють особливості розрахунку середньої зарплати у разі зміни її структури, застосовувати в цій ситуації не треба!

2. Підвищення посадових окладів на законодавчому рівні з 25.06.2019 р. відбулося. Отже, це треба врахувати при розрахунку «середньої» і зробити відповідні коригування (п. 10 Порядку № 100).

Нагадаємо, в яких ситуаціях (загальні випадки)треба проводити коригування згідно з п. 10 Порядку № 100.

Посадовий оклад (тарифна ставка) підвищений у розрахунковому періоді. У цьому випадку виплати за місяці розрахункового періоду до підвищення окладу множать на коефіцієнт коригування (абз. 1 п. 10 Порядку № 100). Зарплату за місяці розрахункового періоду, в якому посадовий оклад виплачувався в новому (збільшеному) розмірі, не коригують.

Посадовий оклад (тарифна ставка) підвищений у місяці, коли працівник іде у відпустку. Для цього увесь заробіток розрахункового періоду треба помножити на коефіцієнт підвищення посадового окладу (лист Мінпраці від 05.12.2005 р. № 06-4-165).

Посадовий оклад (тарифна ставка) підвищений у періоді, коли працівник перебуває у відпустці («усередині» відпустки). Суть цієї ситуації в такому: середній заробіток, розрахований для оплати відпустки (інших виплат, розрахованих за середньою зарплатою згідно з Порядком № 100), коригують на коефіцієнт підвищення тільки в частині, що стосується днів відпустки (періоду збереження середнього заробітку) з дня підвищення тарифних ставок (окладів) (абз. 2 п. 10 Порядку № 100).

Детальніше про ці ситуації коригування середнього заробітку можна прочитати в статті «Три історії коригування» // «ОП», 2019, № 8.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити