Вибори до Верховної Ради: що треба знати роботодавцю

В обраному У обране
Друк
Кравченко Дар’я, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Липень, 2019/№ 13
Весняні вибори 2019 року давно пройшли. Проте вони «принесли» нам не лише нового Президента України, але і позачергові вибори до Верховної Ради (відбудуться 21.07.2019 р.). Причому інтерес до останніх настільки великий, що не дивно, якщо ваш працівник виявиться безпосереднім учасником такого виборчого процесу. Як правильно оформити відсутність працівника, зайнятого у виборчому процесі, і чи треба оплачувати час, витрачений ним на неробочі обов’язки? Сьогодні ми дамо відповідь на ці запитання.

Увага на «виборний» статус працівника

Основним нормативно-правовим документом, який регламентує процес проведення виборів народних депутатів України, є Закон № 4061*.

* Закон України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 р. № 4061-VI.

Згідно з ним звичайні громадяни, які не пов’язані з виборчим процесом у своєму повсякденному житті, можуть брати участь в ньому не лише як виборці або кандидати в депутати. Їх також можуть залучати, приміром, в якості членів виборчих комісій (ВК) (окружних і дільничних) або довірених осіб кандидатів в депутати в одномандатних виборчих округах.

Якщо такий громадянин є найнятим робітником, Закон № 4061 дає йому можливість отримати за основним місцем роботи звільнення від виконання виробничих або службових обов’язків.

Порядок оформлення такого звільнення і необхідність оплати часу, витраченого на виконання громадських обов’язків, безпосередньо залежатиме від його «виборного» статусу (див. таблицю).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити