Індексація зарплати: ситуації з практики

В обраному У обране
Друк
Гуль Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Липень, 2019/№ 14
Із попередньої статті ви дізналися про ази індексації зарплати, а саме, що таке «базовий» місяць, як визначити коефіцієнт і суму індексації. У цій публікації пропонуємо до вашої уваги практичні ситуа- ції, що виникають при індексації зарплати. З ними здобуті теоретичні знання набудуть практичного сенсу. Розпочнемо!

«Базовий» місяць визначаємо за шаблоном

Приклад 1. Працівникові в травні 2019 року підвищили посадовий оклад до 4500 грн. (до цього розмір окладу становив 4200 грн., останнє підвищення — у січні 2019 року). Інших доплат і надбавок немає.

Щоб без помилок проіндексувати зарплату, насамперед треба правильно визначити «базовий» місяць — свого роду точку відліку, від якої відштовхуються для обчислення коефіцієнтів індексації. Так, у місяці підвищення посадового окладу (тарифної ставки) ІСЦ приймають за 1 або 100 %. Для подальшої індексації ІСЦ обчислюють наростаючим підсумком з наступного місяця після місяця такого підвищення. Це передбачено абз. 1 і 2 п. 5 Порядку № 1078.

Важливо!

Точкою відліку для обчислення ІСЦ з метою проведення індексації («базовим» місяцем) є місяць підвищення посадового окладу (тарифної ставки).

Цього місяця значення ІСЦ приймають за 1 або 100 %, а приріст ІСЦ розраховують з місяця, що настає за «базовим». При цьому нарахування індексації проводиться в місяці, що настає за місяцем, в якому був офіційно опублікований індекс інфляції (пп. 3 і 4 ст. 4 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.91 р. № 1282-XII, п. 11 Порядку № 1078).

Це означає, що місяць підвищення окладу (ставки) завжди є «базовим» місяцем з метою індексації зарплати. Проте коли настане право на індексацію зарплати, а також яким буде коефіцієнт індексації, залежить від розміру приросту ІСЦ.

У наведеному прикладі травень 2019 року є «базовим» місяцем. Причому незалежно від суми підвищення окладу. Сам факт підвищення посадового окладу буде підставою для зміни старого «базового» місяця (січень 2019 року) на новий — травень 2019 року. Обчислення ІСЦ для поточної індексації здійснюватимуть з червня 2019 року — місяця, який настає за місяцем підвищення окладу.

За правилами індексації в липні 2019 року зарплату такого працівника не індексують. Не індексуватимуть її і в серпні, оскільки ІСЦ за червень 2019 року, який був опублікований в липні, впливає на серпневу індексацію, дорівнює 99,5 %, що менше порога індексації (103 %).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити