Мінімальний ЄСВ-внесок: сумісництво & суміщення

В обраному У обране
Друк
Кравченко Дар’я, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 20
Правило про сплату мінімального ЄСВ-внеску свідчить: якщо база нарахування ЄСВ не перевищує розмір МЗП, установленої законом на місяць, за який отриманий дохід, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру МЗП та ставки ЄСВ (ч. 2 п. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ). Ось лишень на практиці застосовуючи це правило, треба врахувати безліч нюансів. У цій статті ми розглянемо на конкретних прикладах, як воно діє для сумісників.

Увага на… місце роботи

Правило про сплату мінімального ЄСВ-внеску ми зобов’язані виконувати за основним місцем роботи.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ЄСВ нараховуємо на суму фактичної зарплати (доходу) (ч. 3 п. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ).

Нагадаємо, що основним вважається те місце роботи, де працівник працює на підставі укладеного трудового договору і де знаходиться (оформлена) його трудова книжка, до якої вноситься відповідний запис про роботу (ч. 12 п. 1 ст. 1 Закону про ЄСВ).

А сумісництво — це виконання працівником, крім основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві (установі, організації) або у громадянина (лист Мінпраці від 16.01.2003 р. № 06/2-4/6).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити