Мінімальний ЄСВ-внесок, якщо працівник був без роботи

В обраному У обране
Друк
Кравченко Дар’я, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 20
З попередньої статті ви вже дізналися, що правило про сплату мінімального ЄСВ-внеску поширюється не на всі випадки нарахування зарплати (доходу) працівникам. Приймаючи рішення про нарахування мінімального ЄСВ-внеску, слід врахувати ще один момент — відпрацював працівник повний місяць або тільки його частину. Усі подробиці — нижче.

Враховуємо відпрацьовані дні

Умовами сплати мінімального ЄСВ-внеску є (п. 9 розд. III Інструкції № 449*):

* Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджена наказом Мінфіну від 20.04.2015 р. № 449.

• перебування найманого працівника в трудових відносинах повний календарний місяць або

• відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця (за графіком роботи підприємства).

Що це означає? Уявіть, що працівник (за основним місцем роботи) працював, але лише частину місяця. За цей період йому була нарахована заробітна плата менше за мінімальну. Тоді за умови, що протягом такого місяця працівник продовжував перебувати в трудових відносинах із роботодавцем, суму ЄСВ для нього слід розраховувати виходячи з розміру МЗП.

А чи треба сплачувати мінімальний ЄСВ-внесок, якщо причиною відсутності працівника була відпустка без збереження заробітної плати чи простій? Давайте розбиратися.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити