Виплати після звільнення: нюанси оподаткування та відображення у звітності

В обраному У обране
Друк
Гуль Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 20
Якщо трудовий договір із вашим працівником розірваний, не думайте, що ви з ним попрощалися назавжди. Можливо, вам доведеться зустрітися з ним ще раз — щоб виплатити суми, що належать йому. Але нарахувати ті чи інші виплати колишньому працівникові тільки половина справи. Бухгалтерові також треба (1) провести оподаткування таких сум і (2) відобразити їх у звітності. Які нюанси слід урахувати при цьому, дізнаєтеся у сьогоднішній статті.

Не секрет, що роботодавець повинен розрахуватися з працівником за усіма виплатами, які належать йому, в день звільнення. Такий обов’язок закріплений ст. 116 КЗпП. Але іноді через різні обставини нарахування виплат відбувається вже після звільнення працівника. Коли це може бути? Наприклад, якщо:

• працівникові забули або неправильно розрахували компенсацію за невикористану відпустку;

• працівник надав лікарняний лист, дата відкриття якого припадає на період до звільнення;

• згідно з Положенням про преміювання колишньому працівникові в поточному місяці треба нарахувати премію за результатами роботи минулого місяця (якщо така умова прописана в Положенні);

• бухгалтер виявив помилку в розрахунку зарплати минулих періодів і донараховує працівникові суми, що належать йому;

• була неправильно розрахована індексація зарплати або її взагалі забули нарахувати;

• донарахування зарплати за минулі періоди відбувається в результаті набуття чинності нормативно-правовими актами «заднім» числом. Така ситуація дуже характерна для бюджетних організацій.

Як бачите, причин нарахування тих чи інших виплат колишньому працівникові може бути багато. Якщо такі виплати були нараховані, то насамперед потрібно правильно нарахувати і стягнути податки та внески.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити