«Перехідний» лікарняний: як відобразити у звітності додаткову базу з ЄСВ

В обраному У обране
Друк
Івлєва Наталія, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 20
Працівниця підприємства (без інвалідності, основне місце роботи) захворіла, листок непрацездатності на кінець звітного місяця ще не закритий. Чи треба у звітному місяці проводити донарахування ЄСВ до мінзарплати та як заповнити таблицю 6 Звіту з ЄСВ?

Ні, не треба. Пояснимо чому.

Як відомо, нарахування за лікарняним листом проводять у тому місяці, в якому комісія (уповноважений) із соцстрахування приймає рішення про його оплату. Тому «перехідні» лікарняні відображають у Звіті з ЄСВ за той місяць, в якому вони були нараховані (у бухгалтерському обліку). При заповненні таблиці 6 ЄСВ-звіту формують стільки рядків, на скільки місяців припадає період тимчасової непрацездатності. Суму лікарняних розподіляють пропорційно календарним дням хвороби, що припадають на кожен місяць хвороби.

Тепер про дотримання вимоги про сплату ЄСВ з мінзарплати. Якщо початок і закінчення тимчасової непрацездатності працівника припадають на різні місяці (наприклад, листок непрацездатності відкритий у вересні і працівник продовжує хворіти в жовтні), то в місяці відкриття лікарняного листа ЄСВ сплачуйте з фактично нарахованої суми, не застосовуючи вимогу про сплату ЄСВ з МЗП. Підстава — на дату нарахування ЄСВ невідома загальна сума доходу за такий місяць. Причому якщо ваша бухгалтерська програма пропонує в таблиці 6 Звіту з ЄСВ «дотягнути» базу до МЗП, ігноруйте таку пропозицію.

І тільки після нарахування та розподілу сум лікарняних буде відомий загальний дохід працівника, нарахований йому за звітний місяць, і сума, що увійшла до бази нарахування ЄСВ.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити