Відпустка «за свій рахунок» із прогалиною

В обраному У обране
Друк
Долга Ірина, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Березень, 2020/№ 6/1
Чи має право працівник узяти відпустку «за свій рахунок» із перервою на вихідні дні? Наприклад: в одній заяві просить надати таку відпустку 06.03.2020 р. та 10.03.2020 р. (2 календарних дні).

Нагадаємо. Згідно зі ст. 84 КЗпП працівникам за їх бажанням може надаватися відпустка без збереження заробітної плати. У ст. 25 Закону про відпустки перелічені випадки, коли роботодавець зобов’язаний надати працівникові відпустку без збереження заробітної плати, а в ст. 26 цього Закону йдеться про умови надання таких відпусток за згодою сторін.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд