Теми статей
Обрати теми

Проводимо заміну посади у штаті закладу позашкільної освіти

Будз Володимир, експерт з оплати праці та трудових відносин
Оплата праці Квітень, 2023/№ 7
Друк
Для організації навчального процесу Центру дитячої і юнацької творчості потрібен педагог-організатор. У штатному розписі закладу немає такої посади. Натомість є вакантна посада методиста. Чи можна посаду методиста замінити посадою педагога-організатора?

Штатні нормативи

Центри дитячої і юнацької творчості (далі — ЦДЮТ) належать до комплексних закладів позашкільної освіти (далі — ЗПО). Це випливає із абз. 2 ч. 4 ст. 12 Закону № 1841*. Також ЦДЮТ зазначені у Переліку типів позашкільних навчальних закладів, затвердженому постановою № 433**.

* Закон України «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 № 1841-III.

** Постанова КМУ «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад» від 06.05.2001 № 433.

Штатний розпис — це документ, що встановлює для цієї установи, закладу структуру, штати і посадові оклади працівників. Штатний розпис містить назви посад, чисельність персоналу й оклади за кожною посадою (див. лист Мінсоцполітики від 22.03.2012 № 42/06/186-12).

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі