Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Навчання в аспірантурі: чи включається до педстажу?

Будз Володимир, експерт з оплати праці та трудових відносин
Оплата праці Лютий, 2023/№ 3
Друк
У закладі загальної середньої освіти працює вчитель, який з 2013 по 2016 рік навчався за денною (очною) формою навчання в аспірантурі. Чи зараховується цей період до педагогічного стажу для призначення надбавки за вислугу років?

Хто має право?

Виплата надбавки за вислугу років педагогічним працівникам передбачена ч. 4 ст. 61 Закону про освіту* та Порядком № 78**. При цьому дія останнього поширюється на працівників, які займають посади згідно з Переліком № 963*** і на яких поширюються оплатні умови, встановлені для працівників закладів освіти.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі