Періодична матдопомога працівникам: до відпустки і не тільки…

Долга Ірина, експерт з питань оплати праці
Друк
Однією з форм фінансової підтримки працівників є матдопомога систематичного характеру. Найчастіше вона передбачена до відпустки, але її виплата також можлива і в інших життєвих ситуаціях. Нагадаємо, як її оформити, оподаткувати та відобразити у звітності.

Кваліфікуємо виплату

Для правильного обліку та оподаткування будь-якої виплати потрібно правильно її класифікувати. Законодавство передбачає для підтримки працівників різні види матеріальної допомоги. При визначенні виду матеріальної допомоги, яку ви плануєте надати працівнику, скористаємося всім відомим документом — Інструкцією № 5*.

* Інструкція зі статистики заробітної плати, затверджена наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 № 5.

Інструкцією № 5 матеріальну допомогу поділено на такі види:

— матеріальна допомога, що має систематичний характер, надана всім або більшості працівників (на оздоровлення, у зв’язку з екологічним станом, на вирішення соціально-побутових питань тощо). Така допомога визначена п.п. 2.3.3 Інструкції № 5 і входить до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат;

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі