№15

Бюджетная бухгалтерия, апрель, 2024/№ 15 Другие номера журнала ›
  • Перерозподіл видатків за різними КПКВК Чи можливо використати бензин, придбаний для надзвичайних ситуацій за КПКВК 8110, для автомобілів установи за КПКВК 0150?
  • Послуги з викачування стічних вод: за яким КЕКВ? За яким КЕКВ слід оплачувати послуги з викачування стічних вод із септика: 2275 чи 2240? Договір у Казначействі був зареєстрований за КЕКВ 2275. Однак фахівець Казначейства повідомив, що відбулись зміни і тепер слід застосовувати КЕКВ 2240.
  • Заміна лічильника: як показати в бухобліку? Бюджетна установа самостійна придбала новий електролічильник для заміни старого приладу, а також допоміжні матеріали (автовимикач, коробку для розведення проводів тощо). Також укладено договір зі спеціалізованою організацією на встановлення та опломбування лічильника. Як правильно відобразити таку операцію в бухобліку?
  • Розроблення норм витрат палива: в яку чергу та за яким КЕКВ? В яку чергу можливо оплатити за послуги з розроблення тимчасової індивідуальної норми витрат палива для автомобіля? За яким КЕКВ слід планувати і проводити такі видатки?
  • Закупівельні зміни з 9 квітня Кабмін укотре вирішив підкоригувати закупівельне законодавство. Цього разу йдеться про зміни, унесені постановою № 382*, яка набрала чинності 09.04.2024. У чому полягає суть цих змін, читайте у нашому матеріалі.
  • Квитки на відвідування музею: як обліковувати? На якому субрахунку слід вести облік бланків квитків на відвідування музею?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше