№16

Бюджетная бухгалтерия, апрель, 2024/№ 16 Другие номера журнала ›
  • Ремонт за рахунок залишку освітньої субвенції: чи можливо? Чи можна залишки минулорічної освітньої субвенції використовувати на ремонт спортзалу та фасаду будівлі закладу освіти?
  • Як проводити закупівлі з 9 квітня? Укотре Кабмін відкоригував закупівельне законодавство. Маємо на увазі зміни, які набрали чинності з 9 квітня. Зі свого боку, Мінекономіки прокоментувало ці нововведення у своєму листі*. Як працювати замовникам із урахуванням цих змін та новацій, розповімо у цій публікації.
  • Фінансова підтримка комунального підприємства: чи можна надати? Чи має право селищна рада надавати комунальному підприємству (далі — КП) фінансову підтримку? КП надає платні послуги, але отриманих від них коштів не вистачає на заробітну плату працівників підприємства.
  • Установлення пожежної сигналізації: який КПКВК та КЕКВ застосувати? У будинку культури необхідно встановити пожежну сигналізацію. Вартість проєктно-кошторисної документації становить 30 тис. грн, а вартість протипожежної системи — 800 тис. грн. За яким КПКВК та КЕКВ слід запланувати та здійснити такі видатки?
  • Списання безоплатно отриманих МНМА: показуємо в обліку правильно Бюджетна установа списує з балансу малоцінний необоротний матеріальний актив (далі — МНМА) через його непридатність для подальшого використання. Зазначений об’єкт було отримано як благодійну допомогу. Як правильно закрити субрахунок 5111 під час списання такого об’єкта?
  • Оцінюємо та реалізуємо металобрухт: за якою вартістю? Установа обліковує на балансі (на субрахунку 1518) металобрухт, який було оприбутковано ще у 2017 році. Плануємо найближчим часом реалізувати цей металобрухт спеціалізованому підприємству. Однак наразі ціни на металобрухт нижчі, ніж його балансова вартість. Чи потрібно у зв’язку з цим змінювати балансову вартість металобрухту (робити уцінку)? Як правильно відобразити операції з реалізації брухту в обліку?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше