№23

Бюджетная бухгалтерия, июнь, 2024/№ 23 Другие номера журнала ›
  • Планування видатків на ремонт будівель Тема проведення ремонту будівель не нова, але завжди є актуальною для бюджетних установ. А влітку і поготів. На жаль, актуальності цій темі додала війна, адже багато будівель зруйнував ворог. У цій статті розповімо, як правильно запланувати видатки на ремонт будівель.
  • Ремонт будівлі: проводимо закупівлю правильно Як визначити предмет закупівлі, якщо бюджетна установа планує провести ремонт будівлі? Яку процедуру закупівлі слід обрати залежно від виду та вартості запланованого ремонту? Про це все читайте у цій статті.
  • Авансування ремонтних робіт У цій статті розповімо про особливості здійснення попередньої оплати ремонтних робіт.
  • Проєктно-кошторисна документація, авторський і технічний нагляд: розбираємося разом Капітальний ремонт не обходиться без складання проєктно-кошторисної документації (далі — ПКД). Тож у цій статті приділимо увагу питанню її складання. Також поговоримо про авторський і технічний нагляд.
  • Документальне оформлення ремонтних робіт Виконання будь-якого виду ремонтних робіт потребує належного документального оформлення. Які документи необхідно оформити установі, починаючи від планування до підбиття підсумків ремонтних робіт? Усі пояснення — в цьому матеріалі.
  • Бухгалтерський облік операцій з ремонту Як показати в бухобліку операції з поточного ремонту, виконаного власними силами установи? А якщо установа придбала будматеріали для ремонту та передає їх виконавцю робіт, як відобразити в бухобліку списання таких матеріалів? Чи збільшувати вартість будівлі після капремонту? Що робити з матеріалами, вилученими під час ремонту? Відповіді на ці запитання та числові приклади ви знайдете у цій статті.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше