4 БЕРЕЗНЯ (СЕРЕДА)
Закінчується строк подання:
-
звіту про обсяг оптового товарообороту (ф. № 1-опт, місячна) за лютий 2015 року;
-
строкового звіту про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами (ф. № 1-П, місячна) за лютий 2015 юрособами та ФОП, які провадять промислові види діяльності;
-
декларації про наявні обсяги цукру станом на 1 березня 2015 року.
6 БЕРЕЗНЯ (П’ЯТНИЦЯ)
Закінчується строк подання:
-
звіту з праці (ф. № 1-ПВ, місячна) за січень — лютий 2015 року;
-
звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв за ф. № 1-ОА за лютий 2015 року оптовиками (для роздробу форми звіту поки що немає);
-
звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів за ф. № 1-ОТ за лютий 2015 року оптовиками (для роздробу форми звіту поки що немає).
11 БЕРЕЗНЯ (СЕРЕДА)
Закінчується строк сплати:
-
податку на прибуток підприємств за 2014 рік платниками, для яких звітний період дорівнює календарному року.
13 БЕРЕЗНЯ (П’ЯТНИЦЯ)
Закінчується строк сплати:
-
авансового платежу з ПДФО за I квартал 2015 року ФОП на загальній системі оподаткування;
-
авансового платежу з ЄСВ за I квартал 2015 року ФОП на загальній системі оподаткування.
Закінчується строк подання:
-
звіту про застосування РРО і РК (ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки за лютий 2015 року тими суб’єктами, які застосовують лише КОРО з РК.
Календарні нотатки
Ще раз поговоримо про подання звітів роздрібними торговцями алкогольними і тютюновими виробами.
Нагадаємо, що вже минуло багато часу відтоді, як законодавці ч. 3 ст. 16 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обороту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95-BP зобов’язали суб’єктів, які мають ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами, нарівні з виробниками та оптовиками звітувати про обсяги «алкогольно-тютюнової» реалізації. Але й до сьогодні податківці не спромоглися затвердити відповідні звітні форми (вони «застрягли» на проектній стадії).
Тож як тільки підходить черговий час їх подавати, у роздрібних торговців тютюном і алкоголем закономірно виникає запитання: чи не з’явилися ці форми?
Хочемо вас заспокоїти: і до сьогодні ці форми не затверджені. Існують лише форми звітності для оптовиків (ф. № 1-ОА і ф. № 1-ОТ) та виробників (ф. № 1-РС, ф. № 2-РС і ф. № 3-РС). А тому «роздрібні» торговці можуть спати спокійно, як і раніше: подавати звітність з інформацією про реалізовані алкоголь і тютюнові вироби в роздрібній мережі поки що не потрібно.
Із цим погоджуються й податківці у консультації з категорії 115.05 ЗІР ДФСУ: «Виконання норми Закону № 481 щодо порядку подання, форми звітності та відповідальності суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, можливе після приведення чинних нормативно-правових актів у відповідність до вимог Закону № 481».
Звертаємо увагу! З 01.01.15 р. роздрібні торговці алкогольними напоями і тютюновими виробами (та не лише вони) стали платниками «роздрібного» акцизного податку. А тому щомісячно подають звітність з цього акцизу не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним. Така звітність подається навіть у тому випадку коли ви не здійснюєте торгівлю такими товарами, але маєте діючі ліцензії на продаж алкоголю і тютюну. Детально про цей податок читайте у «БТ», 2015, № 4, с. 7, № 5, с. 26, № 6, с. 8, № 7, с. 21 та № 8, с. 8.