Звіт з ЄСВ: відпускні та компенсація До нас на «Гарячу лінію» досить часто звертаються передплатники із запитанням: як відобразити в ЄСВ-звітності відпускні та компенсацію за невикористані дні відпустки? Чому це запитання є таким популярним? Річ у тім, що...
Готівково-касові запитання: завжди є про що поговорити Є теми, які не втрачають своєї актуальності цілий рік... з року в рік. Одна з них — тема готівково-касових запитань, що пропонується до вашої уваги. Її розгляд побудуємо у формі запитань-відповідей, серед яких, упевнені, ви обов’язково знайдете щось корисне для себе.
Коригування, якщо покупець/продавець був/став неплатником ПДВ Правила коригування ПДВ завжди викликали безліч запитань. А коли це ще й операція з неплатником, то тут з’являються свої додаткові умови. Причому прописані ці умови в ПКУ дуже погано, чим і користуються досить часто податківці. Про нюанси коригувальних операцій з неплатниками та останні «віяння» фіскалів з цього питання розповімо в сьогоднішній статті.
Пиво vs єдиний податок: «дивацтва» від ДФСУ Позиція, яку нещодавно озвучило головне податкове відомство, у частині застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі — РРО) або книг обліку розрахункових операцій (далі — КОРО) і розрахункових книжок (далі — РК) у всіх торговельних точках підприємця-єдиноподатника, якщо хоча б на одній з них він реалізує пиво, нам здалася дещо дивною. Поділимося своїми міркуваннями із цього приводу.
Практиканти на підприємстві, або Майбутнє — у руках молодих Ваше підприємство готове допомогти студентам ВНЗ або учням ПТНЗ отримати перші професійні навички і стати базою для проходження ними практики? Тоді вам, шановні друзі, корисно буде знати, як правильно оформити відносини з такими молодими кадрами та як оплатити їх працю. Почуватися в цьому питанні немов риба у воді вам допоможе наша стаття.
Неплатоспроможний банк. Частина 2. Коли страждають працівники У одному з нещодавніх номерів ви могли ознайомитися з темою неплатоспроможності банків і негативними наслідками, які у зв’язку з цим «лягають на плечі» підприємств. У цій статті пропонуємо до вашої уваги продовження теми — розглянемо ситуації, коли потерпілою стороною є ваш працівник.
Податкові накладні на послуги мобільного зв’язку Оператор мобільного зв’язку виписує останнім числом місяця зведену податкову накладну. Але не на обсяг фактично наданих за місяць послуг, а на всю суму перерахованої йому протягом місяця оплати (залишається «перехідна» сума авансу). Що робити з податковим кредитом за такою податковою накладною?
Наслідки несплати податкових зобов’язань і «самоштрафу» при самовиправленні Ми подали податківцям уточнюючий розрахунок, яким донарахували податкові зобов’язання. Однак сплатити зобов’язання за ним вдалося не відразу. Яка відповідальність загрожує за прострочення сплати зобов’язань за уточнюючим розрахунком?