Засновник переїхав: чи змінюється щось у ТОВ?

В обраному У обране
Друк
Амброзяк Наталя, юрист
Бухгалтер 911 Листопад, 2019/№ 45
Один з учасників ТОВ змінив місце реєстрації (прописку). Ця ж адреса була зазначена як адреса місцезнаходження юрособи в ЄДР. Чи потрібно вносити якісь зміни та куди?

Виходячи із ситуації потенційно можуть змінюватися дві групи даних:

1) безпосередньо про юрособу (місцезнаходження);

2) дані про учасника юрособи.

Перелічені відомості фігурують у ЄДР1 (пп. 8 і 10 ч. 2 ст. 9 Закону № 7552).

1 Єдиний держреєстр юросіб, фізосіб — підприємців та громадських формувань.

2 Закон України від 15.05.2003 р. № 755-IV.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити