Інтернет-банкінг, еквайринг і повернення: чи є загроза РРО

В обраному У обране
Друк
Савченко Олена, податковий експерт
Бухгалтер 911 Вересень, 2019/№ 38
До кінця року залишилося трохи більше кварталу, і єдиноподатників, що наближаються до мільйона, починають мучити «сумніви і думи» з приводу тієї чи іншої ситуації, яка, на їх думку, може зіграти на користь необхідності встановлення РРО. Дві такі ситуації ми зараз і розглянемо на прохання нашого читача.

Почнемо ми трохи здалеку. Нагадаємо, що є побоювання з приводу скорочення «РРО-імунітету» єдиноподатників — «до-мільйонників». Парламентарі хочуть істотно розширити список видів діяльності, при яких «РРО-імунітет» утрачається, не оглядаючись на досягнення обсягу доходів 1 млн грн. Зараз, нагадаємо, це реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів та виробів медичного призначення. Таких позицій хочуть зробити значно більше. У тому числі туди хочуть включити реалізацію товарів (надання послуг) через Інтернет*. Але, знову ж таки, поки це тільки законопроекти. А ситуацій, коли над єдиноподатниками «згущувалися хмари, але щасливим чином їх обходило стороною», історія знає дуже багато .

* Детальніше про це ви можете прочитати в статті «Бліц-огляд законодавчих «податкових» ініціатив» (журнал «Бухгалтер 911», 2019, № 37).

Тепер уже перейдемо до наших питань.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити