№15

Бухгалтер 911, квітень, 2021/№15 Інші номери журналу ›
  • Матдопомога 8000+: підзаконна нормативка Опублікований і вже набрав чинності Закон, а КМУ на своєму першому квітневому засіданні прийняв підзаконну нормативку, необхідну для виплати матеріальної допомоги в розмірі 8 тис. грн (+ розмір, затверджений рішенням органу місцевого самоврядування). На момент відправлення номера до друку не всі подробиці прийнятих документів були відомі. Але пройдемося по тих моментах, щодо яких уже з’явилася визначеність.
  • Декларація з податку на прибуток: «закриваємо» І квартал Непомітно пролетів І квартал 2021 року, а це означає, що настав час відзвітувати за його підсумками. Зокрема, платникам податку на прибуток, які за підсумками 2020 року виявилися високодохідними (з урахуванням зміни критерію), а також де­яким іншим платникам. Форма декларації при цьому використовується оновлена, тож давайте з’ясує­мо, на що потрібно звернути увагу при її заповненні.
  • ПДВ-декларація за березень за новою формою: основні акценти Нагадаємо, що до 20 квітня 2021 року платники ПДВ повинні подати декларацію з ПДВ за березень 2021 року. Особливість її в тому, що вона подається за новою формою. У статті зауважимо основні моменти, на які потрібно звернути увагу при заповненні декларації за новою формою.
  • Звітність з ЄСВ і ПДФО: знайомство з монстром Злиття двох звітів відбулося. Замість квартальної форми № 1ДФ і щомісячного Звіту з ЄСВ за найманих працівників роботодавці (податкові агенти) отримали єдину квартальну звітність. Наша мета сьогодні — навчитися формувати нову квартальну об’єднану звітність з ЄСВ, ПДФО і ВЗ правильно.
  • Заповнюємо додаток 1 до Податкового розрахунку Додаток 1 (Д1) до Податкового розрахунку більшість своїх граф запозичив із таблиці 6 Звіту з ЄСВ. Тож якщо ви раніше з закритими очима формували цю таблицю, заповнення Д1 не викличе у вас труднощів. Проте зайвий раз перевірити свої знання ніколи не завадить. Приєднуйтесь до розмови. Буде ця стаття цікава й новачкам, які вперше формують Податковий розрахунок та Д1. Ми розберемо заповнення додатка від рядка до рядка.
  • 4ДФ: нюанси подання і заповнення Додаток 4 (4ДФ) до Податкового розрахунку — це аналог усім відомої форми № 1ДФ. Він призначений для відображення нарахованого й виплаченого доходу фізособам і утримих із нього ПДФО та ВЗ. Про те, як заповнити 4ДФ, а також на які нюанси потрібно звернути особливу увагу, розповімо далі.
  • Заповнюємо додаток 5 У цій статті розглянемо порядок заповнення додатка 5 (Д5) до Податкового розрахунку. До речі, він є аналогом старої таблиці 5 ЄСВ-звіту. Тому багато показників із нього «перекочували» до додатка 5. Але є й нові показники. Давайте розбиратися.
  • Самовиправлення ПДВ-звітності: «самоштраф», подання УР під час камералки Розглянемо дві ситуації щодо ПДВ-самовиправлення. В одній своєчасно не сплатили «самоштраф» за УР, яким донарахували зобов’язання. У другій — подали УР відразу після отримання акта камералки, внаслідок чого податківці «сильно розсердилися». Цікаво?
  • Чи можуть позбавити спрощенки за перекази на картку? ФОП-єдиноподатник у 2020 році отримали платежі на свою особисту (громадянську) картку: частину — до реєстрації як ФОП, частину — після. Без деталізації за що отримано гроші. Чи є шанс, що податківці дізнаються про ці надходження і скинуть його зі спрощенки? Розбираємося!
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі